KURUMSAL

Hakkımızda

Nurmen İç ve Dış Ticaret Tekstil Ltd. Şti. çalışma hayatına 1998 yılında yurtdışından ülkemizde imal edilmeyen iplikleri ithal ederek başlamış, 2000 yılında sonra spandex iplik üzerine branşlaşarak değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için her kalınlıktaki ve kalitedeki spandex iplikleri ithal ederek satmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra ülkemizde kurulan Creora fabrikasının satıcılarından birisiyiz.

Niyetimiz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, bunu yaparken de her spandex marka ve kalınlık çeşitliliğiyle 12 denyeden 1680 denyeye kadar spandex iplikleri her an deposunda, stoklarında bulundurmaya çalışmaktır.

Son yıllarda kullanmaya başlayan siyah spandex satışlarımız artarak devam etmektedir. Kuruluşumuzdan beri ‘’müşteri velinimettir’’ anlayışını gücümüzün yettiği kadar sürdürmek ve sonsuz müşteri memnuniyetini, ürünün son haline gelene kadar takipçisi olmak misyonumuzdur. Çalıştığımız firmaların isteklerine heran cevap verebilmek için ürünlerimizi Yenibosna'daki depomuzdan kendi araçlarımızla müşterilerimizin deposuna kadar teslim ediyoruz.

Türkiye'nin zor şartlarında birlikte çalışma hayatımıza daha uzun yıllar devam etmek dileğiyle...